1000 грн: допомогу від міста можна буде отримати і цьогоріч – Дніро News

1000 грн: допомогу від міста можна буде отримати і цьогоріч

Сьомий рік поспіль у Кривому Розі працює муніципальна програма за якою мешканцям надається часткова компенсація на окремі види житлово-комунальних послуг. Отримати її мають право понад 20 категорій криворіжців.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

За час дії програми з міського бюджету на підтримку криворіжців, за заявами містян, спрямовано понад 432,7 млн грн.

«У Кривому Розі продовжується системна робота з соціальної підтримки криворіжців. Часткову компенсацію на оплату послуг тепло- і водопостачання та на оплату комунальних послуг отримали 147 406 тис криворіжців. З минулого року суму компенсації збільшено удвічі і вона складає 1000 грн. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні та місті, такий вид допомоги передбачено і на 2022 рік. Сума її не зменшиться, вона залишиться 1000 грн. Ця допомога просто необхідна криворізьким сім’ям», – зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

Перелік громадян, які мають право на компенсацію, не змінився. Як і у попередні роки, ця допомога одноразова, надається один раз на одне домогосподарство, незалежно від кількості зареєстрованих у приміщенні громадян, які мають право на таку компенсацію, на один вид послуги. Мешканці гуртожитків мають право на отримання компенсації на два види послуг по 500 грн – на утримання будинку та на теплопостачання чи водопостачання та водовідведення.

Оформити і отримати матеріальну допомогу криворіжці зможуть протягом року. У 2022 році вимоги до документів для оформлення часткової компенсації, не змінилися.

«Необхідно лише подати заяву та довідку, що підтверджує статус пільговика: з місця навчання, з місця роботи в бюджетній організації, перебування на обліку у службі зайнятості та інші. Також, пред’явити оригінал паспорту, ідентифікаційного коду та посвідчення пільговика, а копії цих документів не потрібні», – сказала Інеса Благун.

У департаменті соціальної політики зазначають, що у цьому році прийом документів від криворіжців на оформлення часткової компенсації на оплату послуг тепло- і водопостачання та на оплату комунальних послуг розпочнеться наприкінці опалювального сезону та триватиме до 1 грудня 2022 року.

Традиційно, як і в минулі роки, будуть організовані пункти прийому заяв на оформлення часткової компенсації, про що буде повідомлено додатково. Всі городяни, які звертаються за цим видом допомоги, обов’язково її отримають протягом року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com