Американська компанія з офісом у Дніпрі готується послати на Місяць космічну вантажівку – Дніро News

Американська компанія з офісом у Дніпрі готується послати на Місяць космічну вантажівку

Американська компанія з офісом у Дніпрі…

Компанія Firefly Aerospace пройшла критичну перевірку дизайну від NASA свого місячного посадкового модуля Blue Ghost і планує здійснити місячну місію у вересні 2023 року.

За повідомленням компанії, після проходження критичного огляду дизайну стало можливе будівництво посадкового апарату, передає Depo.Дніпро.

Посадковий модуль Blue Ghost планується посадити у місячному басейні Mare Crisium у вересні 2023 року з десятьма корисними навантаженнями NASA. На Місяць також будуть доправлені комерційні корисні навантаження.

“Blue Ghost контролюватиме безпечну доставку корисного навантаження під час транзиту до Місяця і на його орбіту, а також на поверхні Місяця. Доставлені на поверхню апарати будуть досліджувати властивості реголіту, геофізичні характеристики поверхні і взаємодію сонячного вітру та магнітного поля Землі. Також буде проведено кілька демонстрацій ключових технологій, пов’язаних з навігацією і збором зразків”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 3 вересня 2021 року в США стався перший запуск ракети-носія Alpha, якій закінчився підривом ракети. Американська компанія з офісом у Дніпрі прокоментувала перший запуск власної ракети-носія. Ракета-носій вибухнула на третій хвилині польоту.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com