Автопідприємства Дніпра запускають автобуси великої місткості – Дніро News

Автопідприємства Дніпра запускають автобуси великої місткості

Замість вітчизняних “Еталонів” та “Богданів” – автобуси великої місткості з Європи. У Дніпрі продовжують оновлювати громадський транспорт. Чергова партія прибула з Норвегії. Комфортабельні автобуси повністю відповідають карантинним вимогам. Після процедури техогляду та оформлення паперів, ці велетні з’являться на маршрутах міста.

“Маневренность, плавность хода, потому что люди, котрые сидят в салоне, они не ощущают вот этого дискомфорта, когда автобус едет на коробке механика”.

Надійні, комфортні та зручні у керуванні. Водій Сергій Лошанюк порівнює старий автобус “Еталон” із норвезьким “Вольво”, який щойно прибув до Дніпра.

Сергій Лошанюк, водій автобусу: “Вольво – автобус очень комфортабельный, с маленьким пробегом. Он довльно тихо идет, им легко управлять. Здесь коробка автомат – это большой большой плюс, потому что плавность хода и тишина в салоне”.

12 автобусів великої місткості цього тижня поповнили парк одного із автопідприємств міста. Вони прибули на заміну скрипучих “Еталонів” та “Богданів”, від яких поступово позбавляються у Дніпрі.

Михайло Клокун, директор автопідприємства «Ігрек»: “За останні три тижні прибуло 14 автобусів. Деякі, два з них, уже працюють на лінії. Останні десять автобусів прибули, починаючі з минулого понеділка. На минулому тижні прибуло 9 автобусів. Це автобуси марки “Вольво”, усі Евро -5, рік випуску 2010 -2011″.

Незважаючи на карантин, програма з оновлення міського транспорту та укрупнення маршрутів продовжується, пояснюють у департаменті транспорту.

Іван Васючков, спеціаліст сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту Дніпровської міськради: “За останній рік, за 2021, до міста Дніпро прибуло близько 90 автобусів великої місткості. За останні три тижні – це 24 автобуси. Зараз бачимо 12 по підприємству “Ігрек”, і інші підприємства привозять також автобуси великої місткості”.

Закупівля автобусів з Європи відбувається за кошти перевізників. Одна одиниця вартує близько 20 тисяч євро. Загалом на придбання протягом цього року витратили майже 160 млн гривень. Процес закупівлі хоч і нелегкий, адже деякі автобуси забороняють до перетину кордону, проте позитивну тенденцію у Дніпрі намагаються продовжувати.

Іван Васючков, спеціаліст сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту Дніпровської міськради: “По закінченню “червоної” зони, у місті Дніпро на ще одному маршруті запустять автобуси великої місткості. Це маршрут номер 40. Він такий, дуже популярний серед містян, як студентський, як маршрут, що повязує два протилежні житломасиви міста”.

Автобуси з Європи, навіть уживані, важко порівнювати із вітчизняними “Еталонами” чи “Богданами” за рівнем комфорту для водія та пасажира, говорять на автопідприємствах. До речі, частину нової партії планують поставити на 107 маршрут. А до кінця року закупити ще автобусів великої місткості, не менше 20 одиниць.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com