Бригада з Дніпропетровщини пояснила, навіщо увійшла у Старомар’ївку – Дніро News

Бригада з Дніпропетровщини пояснила, навіщо увійшла у Старомар’ївку

Бригада з Дніпропетровщини пояснила, нав…

Керівництво 93-ї бригади оприлюднило офіційне звернення щодо ситуації навколо села Старомар’ївка. Інформацію щодо звільнення села від окупантів у бригаді назвали російською пропагандою.

За повідомленням прес-служби 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр, бригада не займала нових позицій та не покращувала тактичне положення, передає Depo.Дніпро.

За повідомленням бригади, було проведене опитування населення Старомар’ївки, яка відноситься до Гранітнинської ОТГ. Місцеві мешканці повідомляють, що нетверезі окупанти періодично відвідують населений пункт та грабують людей.

Також за допомогою насильницьких дій місцевому населенню нав’язують отримання паспортів так званої “ДНР”.

” Після обстрілів з боку окупантів ніхто не намагався відновити місцеву інфраструктуру (будинки, дороги, газо-та водопроводи тощо). Більше ніж сім років ці складні питання ніяк не вирішувалися. Звичайно, нормалізація ситуації розлютила російських окупантів, тому потрібно було негайно вигадати недостовірну інформацію про, нібито, зайняття цього населеного пункту українськими військовими. Усім відомо, що окупаційні війська продовжують дестабілізаційні дії, наражають на небезпеку місцевих мешканців та несуть розруху і смерть там, де з’являються”, – йдеться у повідомлені бригади.

Військовослужбовці бригади ввійшли у населений пункт, охороняючи гуманітарну місію, яка діятиме до 10 листопада.

Про дію гуманітарної місії окупанти були попереджені.

Нагадаємо, що в ООС внаслідок обстрілу окупантів загинув боєць бригади з Дніпропетровщини. У штабі ООС офіційно відхрестилися від взяття Старомар’ївки.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com