Будівництво метро Дніпра: За тиждень пройдено понад півсотні метрів тунелів – Дніро News

Будівництво метро Дніпра: За тиждень пройдено понад півсотні метрів тунелів

Будівництво метро Дніпра: За тиждень про…

У метро Дніпра під землею тривають роботи у шахтному стволі № 1, №15-біс, №13, у підземній частині станцій “Театральна” (через ствол №1) та “Музейна” (через ствол №16-біс).

Як повідомив блогер Артем Костюк, за дев’ять днів, станом на 9 листопада, було пройдено понад півсотні метри тунелів, передає Depo.Дніпро.

На станції “Театральна” буропідривним методом розробляється платформена частина станції. Виконано 33% робіт. Будівництво похилого ескалаторного ходу завершене на 20%.

У шахтному стовбурі №1 на розі проспекту Яворницького і вулиці Столярова тривають роботи з монтажу постійного кріплення тунелів. За 6 днів було змонтовано 12 метрів лоткової частини. Загалом змонтовано 48 метрів.

За 6 днів вдалося поглибити на 3 метри шахтний стовбур №13, який знаходиться неподалік від Головпоштамту. Зараз глибина стовбуру сягає 50 метрів з 53 запланованих.

У стовбурі №15-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Вінниченка за допомогою вибухівки було пройдено 34 метри тунелів метро.

  • У першому тунелі до станції “Музейна” було пройдено 9 метрів. Довжина тунелю складає 249 метрів. Залишилося – 115 метрів.
  • У другому тунелі станції “Музейна” було пройдено 13 метрів породи. Довжина тунелю складає 267 метри. Залишилося – 98 метрів.
  • У першому тунелі до стовбура №14 було пройдено 9 метрів породи. Довжина тунелю складає 252 метри. Залишилося – 677 метрів.
  • У другому тунелі до стовбура №14 було пройдено 3 метри. Довжина тунелю складає 228 метри. Залишилося – 649 метрів.


На станції “Музейна” ведуться роботи з проходки пілот-тунелів та розробка 241-метрового станційного комплексу.

За 6 днів пройдено 16 метрів лівого пілотного тунелю та 7 метрів правого тунелю.

Довжина всього станційного комплексу “Музейної “складає 241 метр, з них платформена частина – 109,4 метри, технічні приміщення – 131,6. Зараз ведеться проходка в районі технічних приміщень станції.

Нагадаємо, що за минулий звітній період у метро Дніпра вдалося пройти понад 100 метрів тунелів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com