Дніпро: Верховний суд остаточно скасував попередні тарифи на паркування, встановлені міськрадою – Дніро News

Дніпро: Верховний суд остаточно скасував попередні тарифи на паркування, встановлені міськрадою

Верховний суд остаточно скасував попередні тарифи на паркування у Дніпрі. Як розповів Суспільному адвокат Василь Підлужний, у квітні цього року суд першої інстанції — Дніпровський окружний адміністративний суд, визнав незаконним рішення міськради про тимчасовий тариф у 10 гривень за годину на паркувальних майданчиках. Цей тариф ухвалили у вересні 2020 року.

Міська рада подала апеляцію на це рішення. Однак у червні 2021 року апеляційний суд залишив рішення першої інстанції без змін. Після цього міськрада і виконком декілька разів зверталися із касаційною скаргою до Верховного суду. Тепер Верховний Суд відмовив у відкритті касаційного провадження.

І у нас вже є рішення апеляції. Вони сказали, що нарахування, яке було здійснене після 17 травня, є незаконним. Були звернення до компанії “Паркт Сервіс Группе”, яка отримує дохід з паркомісць, щоб вони повернули гроші. Добровільно вони не повертають. Ще судовий процес з цього приводу не ініціювали, але я думаю, що це питання часу”, – каже адвокат.

Суспільне звернулося за коментарем до представниці пресслужби міської ради Дар’ї Мізікіної. За її словами, юридичний департамент ще чекає відповіді на подану касацію. Поки немає остаточного рішення, коментувати не будуть.

Щодо нових тарифів, які ухвалили в червні 2021 року, вони усе ще дійсні. Згідно з ними, місто поділили на чотири зони. Вартість паркування на майданчиках у цих зонах — від 10 до 20 гривень. За словами Василя Підлужного, громадська організація “Громадський контроль” також буде оскаржувати ці тарифи.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com