Дніпровським підприємцям нагадали про прибирання прилеглих територій від снігу – Дніро News

Дніпровським підприємцям нагадали про прибирання прилеглих територій від снігу

Декілька днів поспіль Дніпро атакує стихія. Снігом замело майже усі дороги, тротуари та, зокрема, підходи у приміщення. Та якщо автомобільні дороги прибирають комунальники, то очищенням сходів та прилеглих тротуарів мають займатися власники підприємств. Однак, не всі дотримуються правил.

Одне з головних питань для інспекції з благоустрою взимку – прибирання прилеглих територій від снігу. Власники крамничок та великих магазинів повинні самостійно прибирати прилеглу територію. Та не всі дотримуються правил, тому інспектори нагадують про них.

Дмитро Гомілко, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради: “Залишимо вам припис до кінця дня прибрати прилеглу територію, тому що в іншому випадку – це адміністративне правопорушення та штраф”.

Такі приписи видають усім підприємцям, які не встигли прибрати або взагалі не знали, що повинні прибирати.

Дмитро Гомілко, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради” “Є деякі зауваження, але бачимо, що робота проводиться, підприємці чистять вхідні групи. Але все ж таки маємо зауваження, бачимо, що повністю дорога не розчищена. За правилами благоустрою, прилегла територія займає від фасаду на ширину всієї організації”.

Розчистити вузьку стежку недостатньо, снігу не має бути на всьому тротуарі навпроти закладу. Поки деякі підприємства вже виконують приписи, інспекція підходить до супермаркету. Співробітники магазину не встигли розчистити територію. Врешті, інспектори склали припис та винесли ще одне зауваження.

Дмитро Гомілко, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради: “Та не забувайте посипати сходи піщаною сумішшю та основні дороги, підходи до вашого магазину”.

Доки сніг не розтане, інспектори працюватимуть. На сьогодні результати є – декілька магазинів на наших очах почали розчищати тротуари. Та як зазначають самі спеціалісти відділу контролю, за один день все не розчистити. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com