Інфошахраї у Дніпрі: новий вид заробітку в інтернет-просторі – Дніро News

Інфошахраї у Дніпрі: новий вид заробітку в інтернет-просторі

Бізнес-тренінги, відеокурси, онлайн-марафони, як новий вид заробітку в інтернет-просторі. Під час пандемії у соціальних мережах почали розвиватися гуру-спеціалісти, які заробляють на загальнодоступній інформації.

“Мы купили эти курсы. Прошли, начали пробовать. Скажу честно, у меня не пошло”.

Андрій – підприємець, у нього мережа міні-пекарень по місту. У бізнесі вже майже 22 роки. Під час пандемії попит на його вироби знизився, тому й вирішив купити онлайн-курс з бізнес-тренінгу.

Андрій Бігдан, підприємець: “Я банально смотрел передачу в ютубе и попал на ролик этого человека, который начал рассказывать, пошагово объяснять. Была куча бесплатных роликов, но потом, чтоб углубиться, естественно, надо было купить курс. В районе 14 тысяч гривен он стоил”.

Привабив чоловіка і образ «гуру» – оратора курсів. Успішний, заможний, з власною бізнес-історією. Та у Андрія бізнес після навчання «не пішов». Та чи можна взагалі стати підприємцем після таких онлайн-уроків?

“Як заробляти 200 доларів в день і більше? Я це змогла і ви теж зможете, і я в цьому впевнена”.

“Інстаргам –маркетолог, таргетолог, піар-менеджер, коучер, престижна робота на вибір. Тільки треба придбати онлайн-курс”.

Андрій Бігдан, підприємець: “Если ты до этого нигде ничего не пробовал, своими руками не открывал, там 10 мапов. Опять же, не на удаленке. Ты сам приезжал, торговал, снимал этот киоск, что-то делал, что-то строил. Пока ты вот это не прошел с нуля, по онлайн-курсам заработать денег, мое мнение, шансов нет”.

Микита та Олексій. Молоді хлопці, допомагають своїй аудиторії розвинути сторінки у соцмережі Інстаграм. На цьому блогери заробляють чималі гроші. Якщо не вистачить коштів на курс-скриньку, можна навіть взяти розстрочку.

Сергій Черпаков, незалежний PR-спеціаліст: “В Днепре именно фишка этих инфоцыганских курсов- это их доступность. То есть вам за минимальные деньги предлагают научиться зарабатывать много. За месяц вас научат зарабатывать от 0 до 5000 долларов через свой Инстаграм”.

“Тобі бракує досвіду. Ти уявляєш скільки там документів. На кого ти залишиш дітей. Проходьте курс та підтримайте жіноче підприємництво”.

Над утриманням уваги клієнта працює ціла команда. Яскравий сайт, щоб зацікавити та зберегти інтригу. Але більше – за гроші, тільки от функції їх повернення немає.

Сергій Черпаков, незалежний PR-спеціаліст: “Как их все-таки отличить, как не попасться на удочку? Первое: инфоцыгане, как правило, продают деньги за деньги. То есть заплатите мне деньги – я научу вас зарабатывать еще больше. Это первое, что вас должно насторожить. Если вам обещают короткие сроки быстрого обогащения, создания бизнеса, то есть быстрое обучение, оно должно вызвать подозрения. Второй момент: если мы говорим о медицинских курсах, нужно запросить дипломы специалиста”.

Звичайно, не всі послуги в інтернеті від шахраїв, але перевіряти пропозиції варто ретельно. Андрій, наприклад, своїх грошей не повернув і досвіду не отримав, окрім гіркого.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com