Хворі імперські амбіції: Мер Дніпра Філатов на сесії зробив заяву щодо російської агресії – Дніро News

Хворі імперські амбіції: Мер Дніпра Філатов на сесії зробив заяву щодо російської агресії

Хворі імперські амбіції: Мер Дніпра Філа…

У Дніпрі на сесії міськради Філатов звернувся із заявою. Воно присвячене активізації російської агресії на сході України. Нещодавно Філатов задумав створити у місті свій Ізраїль – у місті вирішили згадати про територіальну оборону.

Основний посил заяви мера Дніпра – місто стало сильнішим за минулі 8 років. Мер закликав співгромадян зберігати спокій та холодну голову, передає Depo.Дніпро з посиланням на звернення міського голови Дніпра та депутатів Дніпра на 16-й сесії міської ради.

“Ми не потребуємо ні підтримки, ні тим більше допомоги, сусідньої держави з її хворими імперськими амбіціями та викривленою реальністю. Тут, у Дніпрі, ми всі разом пережили страшний 2014-й. І за ці 8 років стали тільки сильнішими”, – повідомив Філатов.

Він також заявив, що Росія хоче посіяти паніку серед співгромадян і що це не вийде. Ті, хто “розгойдуватиме ситуацію” у Дніпрі, отримають жорстку відсіч.

Найкраще, що можуть зробити люди, — це зберігати спокій і холодну голову.

Нагадаємо, що територіальна оборона Дніпра вже розпочала тренування. У Дніпрі створюється комітет зі сприяння територіальній обороні міста, який отримає фінансування з міського бюджету на проекти, спрямовані на підвищення обороноздатності.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com