Космічне підприємство Дніпра уклало з NASA договір на виготовлення перших ступенів ракет-носіїв – Дніро News

Космічне підприємство Дніпра уклало з NASA договір на виготовлення перших ступенів ракет-носіїв

Космічне підприємство Дніпра уклало з NA…

Державне підприємство “Південмаш”, яке виготовляє ракети-носії, уклало договір з NASA на продовження виготовлення основної конструкції першого ступеня ракет-носіїв “Антарес”. Минулий запуск ракети-носія відбувся у серпні 2021 року.

За повідомленням прес-служби заводу “Південмаш”, з контрактом були проблеми через невизначеність із конфігурацією ракети-носія, передає Depo.Дніпро.

За словами першого заступника генерального директора з економіки та фінансів Костянтина Завгороднього, на укладання контракту вплинуло вчасне виготовлення двох ступенів для ракет-носіїв.

“Американці дуже вибагливо ставляться до таких речей, як дотримання договірних зобов’язань, особливо щодо термінів, ув’язки всіх технічних деталей, а також організаційних формальностей. Багато нюансів виникає не тільки під час виробництва, а й у ході здачі продукції замовнику”, – сказав він.

Співробітництво з американцями подовжено на термін до трьох років.

Нагадаємо, що взимку 2021 року ракета-носій Antares вивела на орбіту космічну вантажівку, яка привезла їжу для астронавтів, які були вимушені годувати росіян.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com