Кожен вагон економить 200 тисяч гривень на рік: У мерії Дніпра розповіли про німецькі трамваї – Дніро News

Кожен вагон економить 200 тисяч гривень на рік: У мерії Дніпра розповіли про німецькі трамваї

Кожен вагон економить 200 тисяч гривень…

У міськраді Дніпра заявили, що закуплені в Німеччині вживані трамваї не тільки дозволили оновити рухомий склад у місті, але й економлять електроенергію, що дозволяє не використовувати зайвих бюджетних коштів.

Як повідомляє прес-служба мерії, з 2019 по 2021 рік мысто придбало 50 трамвайних вагонів з Лейпцига, усі вагони пройшли повну модернізацію. Одна з основних переваг – це система рекуперації, яка дозволяє суттєво економити електроенергію безпосередньо під час роботи трамваїв на маршрутах, передає Depo.Дніпро.

“Система рекуперації передбачає, що вагон під час гальмування, завдяки сучасній електронній системі, повертає енергію до контактної мережі, а нею живляться інші трамваї на лінії. Якщо один вагон йде на спуск, а інший вгору, то вони майже не витрачають електроенергію. Сумарно кожен вагон за рік економить близько 200 тис. грн”, – розповів заступник директора з ремонту рухомого складу депо № 3 КП “Дніпровський електротранспорт” Дніпровської міської ради Дмитро Покушалов.

Крім того, за його словами, трамваї також оснащені автоматичною системою безпеки, яка не дозволить водієві поїхати, якщо якась з дверей не повністю зачинена. 

Нагадаємо, як у Дніпрі оновлюють рухомий склад електротранспорту.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com