Людей виселять: У столиці Західного Донбасу модульне містечко для переселенців “замурують” – Дніро News

Людей виселять: У столиці Західного Донбасу модульне містечко для переселенців “замурують”

Людей виселять: У столиці Західного Донб…

У Павлограді місцева влада до літа 2022 року планує повністю виселити людей з модульного містечка для переселенців. При цьому, щоб саме містечко не розтягли по шматках, його планують сховати за парканом, який спеціально збудують.

Головна причина, чому містечко закриють, полягає в тому, що його мешканці мають великі борги за комуналку, яку компенсують з міського бюджету. У міськраді заявляють, що утримувати містечко дорого. Щороку на це виділялося 3 млн грн. Тому упродовж зими-весни 2022 року містечко де-факто ліквідують, передає Depo.Дніпро з посиланням на “Бегемот”.

На даний час у містечку мешкає 51 родина – 122 особи. Соціальні служби Павлограда провели опитування і з’ясувалося, що 55% переселенців ще не знають, де вони житимуть.

Підготовлено паспорти переселенців, де перераховано проблеми конкретної сім’ї. Підготовлено інформацію про ринок оренди дешевого житла у Павлограді та Павлоградському районі. Проте досі не розроблений механізм, як саме місцева влада допоможе переселенцям із житлом.

Нагадаємо, у липні 2021 року міський голова Павлограда Анатолій Вершина заявив про наміри закрити модульне містечко для переселенців. “Перспектива модульного містечка не зрозуміла, ми можемо ухвалити радикальне рішення – закрити його у зв’язку із тим, що термін його експлуатації сплив ще 3 роки тому. Юридично ми маємо право це зробити”, – сказав він. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com