Міська рада Дніпра надає підробіток тим, хто на обліку у центрі зайнятості – Дніро News

Міська рада Дніпра надає підробіток тим, хто на обліку у центрі зайнятості

Міська рада надає підробіток тим, хто у пошуках основної роботи. Представники інспекції з питань праці та зайнятості населення на виїзній пресконференції 3 грудня розповіли про виконання програми громадських робіт, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Ми пропонуємо тимчасові роботи, де можна отримати мінімальну зарплату. Вакансії – для тих, хто шукає основну роботу. Адже у деяких людей йдуть мінімальні виплати з безробіття (стартують від 650 грн, – ред.)», – зауважила начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

Щоб працювати на громадських роботах, мешканець має звернутися до центру зайнятості та встати на облік. Вакансії від міської ради – у департаменті парків та в управлінні соціального захисту населення. «Можна працювати з архівами (документами) в правобережному, лівобережному та центральному управліннях», – наголосила начальниця центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Олена Кожемякіна.

Три місяці пропрацював у центральному управлінні соцзахисту дніпрянин Віктор Чижмак: «Я обрав роботу із документами. Пропозиції підбирали за місцем проживання, тобто я не витрачав ані копійки на проїзд. За місяць отримував близько п’яти тисяч гривень допомоги з безробіття й мінімальну зарплату за програмою».

Цього року на організацію та проведення громадських робіт з міського бюджету виділили 1 154 659 гривень. А вже наступного планують збільшити фінансування. «Виділять з міського бюджету приблизно 7 мільйонів 900 тис. грн. Ми зможемо формувати більше пропозицій для містян», – підсумувала Тетяна Янушкевич.

За рік майже 500 містян скористалися пропозицією працювати на громадських роботах.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com