На Дніпропетровщині оголосили призов бійців резерву першої черги – Дніро News

На Дніпропетровщині оголосили призов бійців резерву першої черги

На Дніпропетровщині оголосили призов бій…

На Дніпропетровщині військові частини та територіальні центри комплектування та соціальної підтримки здійснюватимуть оповіщення бійців резерву першої черги. 22 лютого 2022 року Зеленський підписав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 2 від 22.02.2022 року про призов резервістів у особливий період.

За повідомленням Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, резервістів першої черги призиватимуть на строк до одного року для доукомплектування військових частин, передає Depo.Дніпро.

Загалом в Україні планується призвати до Збройних сил України 36 тис. резервістів офіцерського, сержантського та солдатського складу.

Для доукомплектування Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України планується призвати 5 тис. осіб.

Резервісти після отримання повідомлення про призов мають прибути до військкоматів для проходження медичного огляду, та відправки до військових частин..

Ухилення  від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині активно тренується тероборона.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com