Напад на журналістів у аеропорту Дніпра: Охоронцям оголосили підозри – Дніро News

Напад на журналістів у аеропорту Дніпра: Охоронцям оголосили підозри

Напад на журналістів у аеропорту Дніпра:…

Правоохоронці оголосили підозри людям, які у аеропорту Дніпра напали з ножем на журналістів видання “Українська правда”.

За повідомленням прокуратури Дніпропетровської області, трьом особам повідомлено про підозру у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів, вчиненому групою осіб, незаконному вилученні зібраних журналістами матеріалів і технічних засобів, (ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 171), передає Depo.Дніпро.

Двом з них було повідомлено про підозру у вчинені пограбування, коли вони напали на водія журналістів й відібрали його телефон.

Також правоохоронці намагаються встановити особу людини, яка погрожувала вбивством одному з журналістів. Йому буде повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень згідно з ч. 1 ст. 345-1, ч. 1 ст. 28 ч.1 ст. 171 КК України.

Поліцейські вже провели впізнання підозрюваних, допит потерпілих, свідків та поліцейських, які перебували на місці події. Також до матеріалів кримінальних проваджень долучено відео з бодікамер поліцейських та відео з інтернет-ресурсів, на яких зафіксовані події.

Нагадаємо, що міністр Денис Монастирський повідомляв, що підозрювані є охоронцями людини, яка була пасажиром приватного літака.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com