Нові дані з будівництва метро Дніпра: За тиждень пройдено понад півтори сотні метрів тунелів – Дніро News

Нові дані з будівництва метро Дніпра: За тиждень пройдено понад півтори сотні метрів тунелів

Нові дані з будівництва метро Дніпра: За…

У метро Дніпра підземні роботи із застосуванням вибухівки та гідромолотів тривають у шахтному стволі № 1, №15-біс, №13, у підземній частині станції “Музейна”. На поверхні роботи ведуться у вестибюлі станції “Театральна”.

Як повідомив блогер Артем Костюк, за 8 днів, станом на 8 лютого 2022 року, було пройдено 164 метри тунелів, передає Depo.Дніпро.

На станції “Театральна” очікується дозвіл на проведення підземних робіт. Роботи з монтажу металоконструкцій ведуться на поверхні у вестибюлі станції. Роботи завершені на 52%.

У шахтному стовбурі №1 на розі проспекту Яворницького і вулиці Столярова загалом змонтовано 230 метрі постійного кріплення тунелів. За 8 днів 12 метрів тунелів були приведені до остаточного вигляду.

У шахтному стовбурі №13, який знаходиться неподалік від міськради, ведеться проходка тунелів:

  • У першому тунелі до станції “Центральна” роботи не велися. Довжина тунелю складає 79 метрів. До межі станції залишилося пройти 259 метрів.
  • У другому тунелі до станції “Центральна” було пройдено 32 метри породи. Довжина тунелю складає 113 метрів. До межі станції залишилося пройти 225 метрів.
  • У першому тунелі до станції “Театральна” було пройдено 25 метрі породи. Довжина тунелю складає 133 метри. Залишилося – 221 метр.
  • У другому тунелі до станції “Театральна” було пройдено 27 метрів породи. Довжина тунелю складає 130 метрів. Залишилося – 207 метрів.

У стовбурі №15-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Вінниченка за допомогою вибухівки було пройдено 73 метрів тунелів метро:

  • У першому тунелі у бік станції “Центральна” було пройдено 35 метрів породи. Довжина тунелю складає 579 метрів. Залишилося – 350 метрів.
  • У другому тунелі у бік станції “Центральна”  було пройдено 34 метри. Довжина тунелю складає 545 метрів. Залишилося – 332 метри.
  • У першому тунелі у бік станції “Музейна” було пройдено 4 метри. Довжина тунелю складає 307 метрів. Залишилося – 57 метрів.
  • У другому тунелі у бік станції “Музейна” роботи не велися. Довжина тунелю складає 364 метри. Залишилося – 4 метри.

На станції “Музейна” за 8 днів було пройдено 7 метрів лівого пілот-тунелю, довжина якого склала 145 метрів. Метробудівникам залишилося пройти 96 метрів цього тунелю.

У правому пілот-тунелі та центральному тунелі станції роботи по проходці не велися. Довжина тунелів складає 125 метрів та 71 метр відповідно.

Довжина всього станційного комплексу “Музейної “складає 241 метр, з них платформена частина – 109,4 метри, технічні приміщення – 131,6.

Нагадаємо, що за минулий звітній період, станом на 31 січня, у метро Дніпра за тиждень пройшли 129 метрів тунелів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com