Отримали першу партію: для шкіл Дніпропетровщини придбають 6 тис ноутбуків – Дніро News

Отримали першу партію: для шкіл Дніпропетровщини придбають 6 тис ноутбуків

У 2021-му для шкіл Дніпропетровщини придбають майже 6 тис ноутбуків.

Область вже отримала першу партію – майже 1600 одиниць. Їх передали громадам регіону. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб, повідомляє Дніро News.

«У 2021-му освітяни майже 350 шкіл Дніпропетровщини будуть забезпечені сучасними ноутбуками. Вони допоможуть зробити дистанційне навчання ефективнішим. Адже, на жаль, карантинні обмеження накладають свій відбиток на освітній процес»,– зазначила Ольга Горб. 

Загалом для шкіл області придбають майже 6 тис ноутбуків. Майже 1600 з них вже передали до 63 громад області. Решту вчителі отримають до кінця року.

Ноутбуки – для вчителів 5-11 класів, додала Ольга Горб. На кожному – спеціалізоване програмне забезпечення. Зокрема, для дистанційного управління комп’ютерним класом та роботи з електронними підручниками.

«Отримали 26 ноутбуків для Лошкарівського та Криничуватського ліцеїв. Це надважливо! Те, що треба сучасній школі. Вони допоможуть зробити освітній процес цікавішим. Та впроваджувати новітні технології», – сказала начальниця відділу виконкому Першотравневської сільської ради Нікопольського району Людмила Дем’янова.

З держбюджету на комп’ютерну техніку виділили понад 80,4 млн грн. Ще більш ніж 28 млн – спрямували місцеві бюджети.

«Наш ліцей отримав 25 ноутбуків. Вчителі зможуть краще готуватися до занять та використовувати на уроках цифрові технології», – поділилася директорка Магдалинівського ліцею Тетяна Полякова.

Закупівля комп’ютерної техніки – частина проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Першу партію ноутбуків вже передали вчителямПершу партію ноутбуків вже передали вчителям

Техніка допоможе у дистанційному навчанні

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com