Пальне АЗК UPG — якість під контролем – Дніро News

Пальне АЗК UPG — якість під контролем

Пальне АЗК UPG — якість під контролем… Пресофіс АЗК UPG

У мережі АЗК UPG можна придбати повний асортимент пального: А-95, газ та дизель. Для власників потужних і сучасних авто — брендовий бензин upg100 та upg95. Усе без винятку пальне відповідає євростандарту, що відзначається низьким умістом шкідливих речовин у вихлопних газах. Тож водії дбають не лише про власний автомобіль, а й про довкілля.

Пальне мережі UPG доставляється виключно з Європи. Зокрема, дизпальне надходить з європейських країн або США. Основним постачальником бензинів є компанія НПЗ в Роттердамі. Загальний же пул продавців пального разом зі скрапленим газом – більше 30 (серед них Euronova, Unimot, Maersk Aegean, Motor Oil, InsaOil, Bulmarket, Bialchem, Glencore, Gaspeco та пул українських постачальників LPG). Серед виробників – відомі нафтогазові гіганти, як-от: Total, Shell, SOCAR, Neste, Rompetrol тощо.

Мережа UPG однією з перших налагодила безперебійне постачання високоякісного європейського пального в Україну. Це стало можливим завдяки тому, що компанія придбала потужний морський термінал у Польщі, який використовують для перевалки та зберігання нафтопродуктів. Продумано вибудувана логістика: власний автопарк, залізничні цистерни та відповідна інфраструктура дають можливість швидко та безперебійно забезпечувати українських водіїв нафтопродуктами за лояльними цінами.

Якість продукту – пріоритет для компанії. Кожна партія пального має сертифікат якості виробника із зазначенням країни походження. Мережа здійснює контроль якості продуктів на всіх етапах постачання та має власну лабораторію.

Купуючи пальне на автозаправних комплексах національної мережі АЗК UPG, водії гарантовано отримують продукцію високої якості, яка відповідає європейським нормам та стандартам.

Пресофіс АЗК UPG

Завжди будьте в курсі цін на пальне, акцій та новин мережі, долучившись до офіційного чат-боту АЗК UPG.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

  • #авто
  • #ціни на пальне

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com