Плацкарти і гойдалки: Як маршрутки Дніпра перетворюються на атракціони – Дніро News

Плацкарти і гойдалки: Як маршрутки Дніпра перетворюються на атракціони

Рівно два роки тому, у серпні 2019 року у Дніпрі заявили про початок операції “Смерть маршруткам”. Керівництво міста поставило собі за мету до кінця 2021 року повністю прибрати з маршрутів рухомий склад малої місткості – зокрема, “Спринтери” і “Рути”. На заміну їм мають прийти автобуси великої місткості. Цей процес триває.

Плацкарти і гойдалки: Як маршрутки Дніпр…

Тотальний контроль і перевірки

На сьогодні у місті вже сотні великих автобусів їздять на маршрутах міста. І в цілому мешканці Дніпра задоволені, хоча іноді і нарікають на збільшення інтервалу руху. Слід зазначити, що у місті створена спеціальна комісія, яка перевіряє якість перевезень.

За словами заступника начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігоря Шевцова, за половину літа перевірено понад 140 автобусів на більше ніж 25 автобусних маршрутах і виявлено понад 200 порушень.

“Оглядаємо автобуси на технічну справність, щоб сидіння, вікна, люки, підлога були в порядку, на дотримання санітарних норм, наявність вогнегасника, аптечки, розміщення в салоні інформації про маршрут, перевізника, наявність квитків тощо. Загальна кількість пунктів в акті перевірки – 22. Якщо виявляємо недоліки, то висуваємо вимоги для їхнього усунення”, – сказав він.

Тобто системна робота з поліпшення якості перевезень ведеться. Але трапляються в маршрутках курйозні випадки, які стають предметом тролінгу з боку пасажирів. Їх можна назвати ложкою дьогтю у бочці меду транспортної реформи.

І спека – ворог, і дощ – незваний гість

У природи немає поганої погоди, але коли рухаєшся містом в автобусі, то часто щось не так. З настанням літньої спеки люди часто скаржаться, що в салоні нічим дихати. Щоправда, обов’язково знайдуться ті, кому холодно або продуває. У таких випадках не в усіх вистачає терпіння. І буває, що пасажири видирають люки. І у соцмережах сварять вже не первізників, а братів-пасажирів.

“Убитий транспорт? Ось хтось із пасажирів вирвав люк з м’ясом. І як завжди водій винен, транспорт убогий і перевізник офігів”, – зазначили очевидці однієї з таких історій.

Дощ теж не довподоби людям, особливо коли провина в цьому вже не пасажирів, а рухомого складу. Наприклад, на одному з маршрутів стався “потоп” – з даху транспорту почала лити вода.

“В салоні, що на вулиці сидиш. І водієві на голову теж тече, а він все-таки за кермом”, – зазначили пасажири.

Але підступним може виявитися не тільки дах у маршрутках, але й підлога. Тут вже нарікання не тільки на маршрутки, але й на роботу місцевої влади. Бо через забиті линівки утворюються калюжі, і коли колеса в них провалюються, на підлозі маршруток виникають “озера”.

Трони і спальні місця

Окремої уваги заслуговують випадки, коли у салонах маршруток встановлюють сидіння, яких там не має бути. Іноді винахідливості водіїв дивуються, іноді з цього сміються, але мабуть мало хто хоче їздити на таких от “тронах”.

Незвиччайні сидіння у маршрутках Дніпра

Помічають навіть сидіння, які більше нагадують спальні місця. Слід зазначити, що зазвичай перевізники оперативно реагують на такі випадки. Зокрема, після того, як у соцмережах виклали таке фото, то керівництво автотранспортного підприємства одразу повідомило, що автобус відкликали у парк для усунення недоліків.

Лежачі місця у маршрутках Дніпра

І як вишенька на торті – ось такі гойдалки у популярній маршрутці. Може бути весело, особливо для молоді, але такий екстрим може коштувати як мінімум синців.

Облиття зеленкою і бійки на підлозі

Конфлікти і кулачні бої в маршртуках – то окремий “атракціон”. При цьому дістається не тільки пасажирам і водіям. Нещодавно, одного з водіїв облили зеленкою. У соцмережах розповіли, що водій не додав здачу. Для водія викликали швидку.

Причиною бійки може бути будь що. Так, на одному з маршрутів сталася бійка за участі водія і пасажира. “Як з’ясувалося, бійка зав’язалася на тому ґрунті, що водій звернувся на “ти” до пасажира, який не стерпів такої фамільярності, і внаслідок в хід пішли кулаки”, – йдеться у повідомлені.

Бійка тривала не довго, а її учасники не отримали серйозних пошкоджень. Через деякий час водій відкрив двері автобуса, і пасажир вийшов із салону.

Взагалі маршрутки – то окремий світ, в якому люди іноді стають не схожими самі на себе. У кожного свої проблеми і навіть настрій зранку, або після роботи. Життя у мегаполісі – то постійний стрес, проте за будь-яких умов слід зберігати повагу одне до одного.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com