Пломбір “Малюк-Ам” – натуральність, що має смак! – Дніро News

Пломбір “Малюк-Ам” – натуральність, що має смак!

Пломбір "Малюк-Ам" – натуральність, що м… Морозиво

Цікаві та яскраві відеоролики під назвою “Пломбірні історії з доктором Комаровським” з перших секунд заволодіють вашою увагою та легко запам’ятаються глядачу.

Спільна ідея для сюжету, що об’єднує створені історії в одну цілу картину, головну роль в якій відіграє саме доктор Комаровський. Чудовий настрій та позитивні емоції створюються за допомогою взаємодії між дітьми, що задають цікаві питання про улюблений десерт та Євгеном Олеговичем, що залюбки на них відповідає.

Адже, хто як не він точно знає, що морозиво має бути не тільки смачним, а й якісним та натуральним.

Саме таким, яким компанія “Ласунка” створила пломбір “Малюк-Ам”. Оскільки морозиво, створене за суворим регламентом ДСТУ 4733, а значить не містить жодних “Е”, рослинних жирів, барвників та консервантів. У складі виключно натуральні інгредієнти, завдяки чому морозиво має кремову консистенцію та ніжний вершковий смак, що робить десерт ідеальним як для дорослих, так і для малюків.

Також у співпраці з доктором Комаровським “Ласунка” спробує мотивувати дітей частіше бувати на свіжому повітрі та бути більш активними. Саме тому, під час розробки дизайну упаковки, було прийняте спільне рішення розмістити на обгортці мотиваційний напис:

“Для активних дітей після щоденної прогулянки”

Оскільки добре відомо: здорові діти-щасливі батьки. А враховуючи знання та досвід доктора Комаровського у сфері здоров’я малюків, “Ласунка” завжди прислухається для його рекомендацій.

Тож вирішивши купити морозиво – шукайте пломбір “Малюк-Ам” з зображенням доктора Комаровського. Адже, доктор радить малюкам те, що перевірив сам!

 

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

  • #Євген Комаровський

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com