Питання до здоров’я кухарів і посуду: У Дніпрі знайшли порушення в організацї харчування дітей у дитсадку (ФОТО) – Дніро News

Питання до здоров’я кухарів і посуду: У Дніпрі знайшли порушення в організацї харчування дітей у дитсадку (ФОТО)

Питання до здоров'я кухарів і посуду: У…

У Дніпрі представники регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області здійснили моніторинговий візит до Комунального закладу освіти “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5” Дніпровської міської ради і знайшли порушення. Раніше у Дніпрі батьки показали страви, які подають у школах.

Як повідомляється на сайті омбудсмена, організація харчування у закладі на момент моніторингу вже здійснюється у відповідності до нових затверджених норм. Розроблене чотиритижневе сезонне меню, всі страви є однаковими для всіх без винятку дітей, передає Depo.Дніпро.

Обладнання у дитсадку Дніпра потребує заміни

Разом з тим знайдені порушення, які необхідно усунути. За підсумками моніторингу складено звіт для усунення недоліків.

“Журнал здоров’я працівників їдальні моніторам надано не було, у зв’язку з чим встановити факт виконання обов’язку щоденного контролю за здоров’ям працівника кухні неможливо, – зазначається у повідомлені. – Обладнання харчоблоку та посуд потребують заміни. Виявлені випадки використання пластмасового посуду, що заборонено чинним законодавством. Тобто право дітей на здорове харчування в дошкільному навчальному закладі не забезпечується”.

Нагадаємо, у Дніпрі впровадили нову систему харчування в лікарнях.

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com