Режим зникнення на iPhone 14 Pro Max – як швидко знайти пристрій – Дніро News

Режим зникнення на iPhone 14 Pro Max – як швидко знайти пристрій

Режим зникнення на iPhone 14 Pro Max - я… iPhone

Щоб уберегти вас від подібних моментів, Apple передбачила режим Lost Mode. Розповідаємо про можливості функції та як використовувати “Режим зникнення” правильно.

 

Принцип роботи режиму зникнення

Вбудована утиліта використовується для того, щоб знайти втрачений гаджет. Він доступний для всіх “яблучних” пристроїв, включаючи iPhone, iPad, iPod, Mac та Watch. Це універсальний інструмент, який передбачає кілька сценаріїв використання. Припустимо, ви втратили свій новий iPhone 14 Про Макс. Які дії можна вжити, використовуючи Lost Mode:

  • блокування пристрою віддалено;
  • виведення повідомлення про втрачений пристрій та контактні дані для зв’язку на екрані блокування гаджета;
  • визначення місцезнаходження;
  • видалення всіх даних із пристрою.

Щоб Lost Mode працював ефективно, необхідно активувати та налаштувати режим. У такому випадку можна не хвилюватися, що ваші особисті дані будуть доступні на гаджеті, який було знайдено або вкрадено.

 

Як активувати та налаштувати режим зникнення

Увімкнення Lost Mode на будь-якому пристрої Apple однакове. Для активації на конкретному гаджеті необов’язково використовувати саме його можна підключити функцію віддалено для всіх смартфонів, планшетів і лептопів, прив’язаних до вашого Apple ID. Розберемо етапи налаштування режиму:

У браузері відкрийте сторінку iCloud. Потрібно увійти під своїм AppleID. Важливо, щоб це був обліковий запис, який використовується на вашому пристрої.

 

  1. Відкрийте контекстне меню у верхньому правому кутку, воно знаходиться поряд з мініатюрою фото вашого профілю. Нам потрібний пункт “Локатор”. Клацніть по ньому, щоб перейти на сторінку.
  2. У верхній частині розділу знаходиться вкладка “Всі пристрої”. Виберіть потрібний, щоб відкрити додаткові опції. Вам будуть доступні “Відтворити звуковий сигнал”, “Режим зникнення” та “Стирання даних iPhone”.
  3. Під час активації Lost Mode ви отримаєте пропозицію задати пін-код (якщо пристрій не використовував захищений вхід), ввести номер телефону для зв’язку та повідомлення, яке відображатиметься на екрані блокування.

 

Які методи захисту включаються в режимі зникнення

По-перше, на Айфон блокується більшість дій. Гаджет не буде виводити повідомлення та сигнали тривоги. Винятком будуть лише прийом дзвінків та дзвінків по FaceTime. По-друге, з’явиться можливість відстежувати розташування пристрою та його переміщення. І, нарешті, буде деактивовано всі карти та інші послуги.

 

Вимикаємо режим зникнення

Щоб деактивувати службу, потрібно зайти на сайт iCloud у меню локатора. Виберіть знайдений пристрій, перейдіть до меню режиму зникнення та виберіть “Зупинити режим зникнення”. Після вимкнення режиму розблокуйте iPhone за допомогою пін-коду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

  • #технології

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com