Росія збила ракетою виготовлений у Дніпрі супутник – Дніро News

Росія збила ракетою виготовлений у Дніпрі супутник

Росія збила ракетою виготовлений у Дніпр…

Супутник, який збила Росія під час випробування протисупутникової ракети, був розроблений та виготовлений у Дніпрі. Космічний апарат був виведений на орбіту за часів Радянського союзу й використовувався для розвідки та спостереження за поверхнею Землі.

За повідомленням прес-служби заводу “Піввденмаш”, супутник Космос-1408 належав до сімейства космічних апаратів Цілина-Д, які почали запускати з 70-року ХХ століття, передає Depo.Дніпро.

Супутники цього сімейства були прийняті озброєння у 1976 році. Супутники незалежної України Січ-1 та Січ-1М були створені на базі Цілини-Д.

Супутники Цілина-Д виводилися на висоту до 679 км ракетою-носієм Циклон-3. Вони мали працювати лише півроку й після цього строку сходити з орбіти та затоплюватися в океані. Загалом було запущено 132 супутника серії “Цілина”.

Саме такий супутник був збитий росіянами. Внаслідок вибуху утворилася хмара в 1,5 тис. уламків, що обертаються на висоті від 440 км до 520 км.

У майбутньому ці уламки можуть зруйнувати міжнародну космічну станцію, що стане початком синдрому Кеслера.

Нагадаємо, 15 листопада  Росія провела випробування зброї у космосі, знищивши власний супутник. Внаслідок цього на навколоземній орбіті з’явилося понад 1,5 тисячі  уламків.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com