Скандал із забудовою зеленої зони у Дніпрі: Заступник Філатова звернувся до мера через соцмережі – Дніро News

Скандал із забудовою зеленої зони у Дніпрі: Заступник Філатова звернувся до мера через соцмережі

Скандал із забудовою зеленої зони у Дніп…

У Дніпрі знову активізувалася інформаційна кампанія навколо забудови зеленої зони в районі набережної на житловому масиві Перемога. Там мешканці міста неоднаразово виходили на акції протеста.

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко на своїй сторінці у Facebook звернувся до міського голови Бориса Філатова і заявив, що якщо мешканці Перемоги так не хочуть, щоб їхню набережну забудовували, то благоустрій території набережної слід зробити в іншому районі, передає Depo.Дніпро.

“Ми бачимо мітинги, крики проти реконструкції, листи та інше. Насильно зробити щасливими нікого неможливо. І гадаю не варто, – написав, зокрема він. – Як профільний заступник та директор департаменту вам повідомляю, що якщо жителі рідної вам Перемоги цьому не раді, то жителі того ж/м Кам’янського відомого у світі як Фрунзенський, будуть раді реконструкції їхньої набережної вздовж каналу. Проект та експертиза у мене на руках”.

Нагадаємо, на житловому масиві Перемога мали збудувати спортивну базу для паралімпійців – на набережній, в районі колишнього кінотеатру “Салют”. Проте місцеві жителі почали протестувати, вважаючи, що там збудують черговий житловий комплекс. У підсумку Філатов розпорядився призупинити будівництво, а секретар міськради Олександр Санжара зазначив, що до проведення громадських слухань ніхто нічого там не будуватиме.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com