Скільки людей у Дніпрі відвезли до лікарень з алкогольними психозами за Новий рік – Дніро News

Скільки людей у Дніпрі відвезли до лікарень з алкогольними психозами за Новий рік

Скільки людей у Дніпрі відвезли до лікар…

У Дніпрі медики порахували кількість психозів та отруєнь, спричинених алкоголем. За святкові дні виявили 86 випадків середньої та тяжкої складності,

12 пацієнтів було госпіталізовано, серед них – четверо дітей.

З 31 грудня по 1 січня було проведено 43 експертизи. У 32 випадках це виявилося алкогольне сп’яніння, решта – наркотичне. Більшість тестів стосувалися перевірки підлітків, передає Depo.Дніпро з посиланням на ” Міст-Дніпро “.

“На сьогоднішній день у нас 14 осіб на 16 ліжках. Вони у тяжких станах, переважно це алкогольні психози. Тяжкий стан пацієнтів пов’язаний із вживанням сурогатного алкоголю, адже якісні напої не дають таких тяжких ускладнень”, — повідомила головний лікар Дніпропетровського обласного центру лікування залежності. Наталія Біла.

“31 грудня в Дніпрі на вулиці Євпаторійській бригада надавала допомогу 40-річному чоловікові з підозрою на гостре наркотичне отруєння героїном, який знаходився в комі. 1 січня в Дніпрі, на проспекті Яворницького біля парку Глоби бригада допомагала 14-річному алкоголю. “, — розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

Він також повідомив, що у Кам’янському на бульварі Дружби народів виявили дівчинку 16 років. Лікарі поставили діагноз “отруєння невідомою психотропною речовиною”. Вона була у тяжкому стані госпіталізована до міської лікарні швидкої допомоги.

Нагадаємо, у Дніпрі чоловік та жінка провалилися в яму ескалатора у ТРЦ, їх відвезли до хірургії.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com