Суд вирішив повернути готель «Парус» у власність Дніпра – Дніро News

Суд вирішив повернути готель «Парус» у власність Дніпра

Апеляцію – виграли. Готель «Парус» повертають у власність Дніпра. Днями суд другої інстанції виніс рішення на користь громади. Мова про розірвання договору купівлі-продажу відомого недобуду між Дніпровською міськрадою та компанією «Ромбус Приват».

Розірвати договір та повернути у власність громади готель Парус. Суд другої інстанції прийняв рішення на користь міста. Постанова центрального апеляційного господарського суду про розірвання договору між Дніпровською міськрадою та приватною компанією «Ромбус Приват» вступила в законну силу 18 листопада.

Олійник Юлія, юристка Дніпровської міськради: “Відбувся розгляд першої інстанції в господарському суді Дніпропетровської області. Було рішення на нашу користь після розгляду апеляційної скарги також в суді апеляційної інстанції. Рішення залишилось таким, як його ухвалив суд першої інстанції”.

Позов до суду Дніпровська міськрада подала у грудні 2020 року. Головна претензія – порушення умов договору приватною компанією. Згідно із документом, «Ромбус Приват» мала завершити будівництво готельного комплексу «Парус» до 16 серпня 2020 року. Але по факту так цього і не зробила.

Олійник Юлія, юристка Дніпровської міськради: “Суд встановив відсутність дозвільної документації у відповідача, відсутність документації щодо введення об’єкта в експлуатацію”.

Готель «Парус» почали зводити у Дніпропетровську у 1975 році. У 95-му будівництво припинили повністю. І відтоді вже чверть століття 28-поверхова будівля стоїть безгосподарною.

Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра: “Во времена, когда наше государство стало независимым, у этого здания появился собственник. Собственник взял на себя обязательство привести это здание в порядок, провести его реконструкцию, благоустроить территорию. Но ни одно из этих требований он не выполнил, и бесконечно требовал и требовал продления аренды”.

У мерії додають: з роками технічний стан відомого дніпровського довгобуду погіршувався, нині став незадовільним. На підтвердження цього мають експертні висновки.

Наталя Росітюк, юристка Дніпровської міськради: “Є певні ознаки його руйнування, що неминуче призведе до негативних наслідків незавершеного будівництва готельного комлпексу «Парус».

Право власності компанії «Ромбус Приват» на об’єкт не може використовуватися на шкоду мешканцям, говорять юристи. Мова про захаращену територію та нещасні випадки, які періодично трапляються на території готелю «Парус». Тому апеляційна інстанція і винесла рішення на користь громади Дніпра.

Этот недострой уже не одно десятилетие. А особенно, я тут гуляю с собакой и вижу: как выпускные, приходят школьники, туда залазят, и даже был несчастный случай. Очень хочется, чтоб все-таки решлось так, чтобы было и ксрасиво, и без несчастных случаев.

-Не надо никаких символов, это все ерунда. Убрать, поставить новый символ и сделать лучше. Мы же движемся вперед, а не назад. Зачем нам смотреть назад. Оно уже устарело, все в нем устарело. Оно уже все не годится. Проще разрушить и постаивть новое.

Лишити таким готель чи публічно підірвати і збудувати щось нове, у мерії поки роздумують. Говорять, приватна компанія «Ромбус Приват» протягом 20 днів може подати касаційну скаргу і призупинити попереднє рішення суду, і розпочати новий розгляд по суті.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com