Сидіть і надалі в очереті: Мер Дніпра Філатов безстроково призупинив скандальне будівництво – Дніро News

Сидіть і надалі в очереті: Мер Дніпра Філатов безстроково призупинив скандальне будівництво

Сидіть і надалі в очереті: Мер Дніпра Фі…

Міський голова Дніпра Борис Філатов відреагував на відкрите звернення свого заступника Михайла Лисенка щодо скандального будівництва у зеленій зоні на Перемозі і висловився щодо численних протестів жителів мікрорайону.

На своїй сторінці у Facebook Філатов заявив, що будівництво об’єктів у зеленій зоні, як і благоустрій території безстроково припиняється. А от пропозиція щодо робіт на набережній в іншому мікрорайоні поки що “у повітрі”, передає Depo.Дніпро.

“Усе. Розходимося. Я втомився. І мені є чим займатися. Будемо реконструювати набережну на іншому житловому масиві, а у вас, рідні “переможці” з рідного житлового масиву, є чудова нагода і далі сидіти в очеретах, – написав він. – А коли насидитеся, будь ласка, приходьте. Тоді й поговоримо”.

Слід зазначити, що Філатов виріс і вчився сае на житловому масиві “Перемога”.

Нагадаємо, на житловому масиві Перемога мали збудувати спортивну базу для паралімпійців – на набережній, в районі колишнього кінотеатру “Салют”. Проте місцеві жителі почали протестувати, вважаючи, що там збудують черговий житловий комплекс. У підсумку Філатов розпорядився призупинити будівництво, а секретар міськради Олександр Санжара зазначив, що до проведення громадських слухань ніхто нічого там не будуватиме.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com