Центральний проспект Дніпра перекриють майже на тиждень – Дніро News

Центральний проспект Дніпра перекриють майже на тиждень

Центральний проспект Дніпра перекриють м…

У Дніпрі з 12 січня через будівництво метро перекривають рух транспорту на проспекті Яворницькому. Також у місті через будівельні роботи перекритий проспект Свободи.

За повідомленням департаменту транспорту та інфраструктури міськради Дніпра, центральний проспект буде перекритий до 17 січня, передає Depo.Дніпро.

Перекриття руху транспорту відбувається через перенесення комунікацій водоканалу, які мають стосунок до будівництва метро.

Для автотранспорту буде перекрито проспект Дмитра Яворницького в одному напрямку — від вул. Юліуша Словацького до вул. Княгині Ольги, а також пров. Скориківський — від вул. Князя Ярослава Мудрого до проспекту Дмитра Яворницького.

Громадський транспорт на час перекриття змінить маршрути руху:

трамваї № 1 прямуватимуть двома напрямками:

№ 1(К) Транспортний університет – вул. Центральна;

№ 1(7) Транспортний університет – по маршруту № 7 до Залізничного вокзалу;

тролейбуси № Б прямуватимуть зміненим напрямком через вул. Андрія Фабра – просп. Пушкіна – вул. Леваневського – Залізничний вокзал – далі за своїм маршрутом;

автобуси № 157-А, 101-А, 146-Б прямуватимуть від просп. Дмитра Яворницького через вул. Андрія Фабра, вул. Старокозацьку, вул. Шмідта до просп. Дмитра Яворницького і далі за маршрутом;

автобуси № 87-Б прямуватимуть від просп. Дмитра Яворницького через вул. Андрія Фабра, просп. Пушкіна до вул. Шмідта і далі за маршрутом.

Нагадаємо, як за рік просунулось будівництво метро Дніпра.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com