У Дніпрі для ветеранів АТО організували безкоштовні ІТ-курси – Дніро News

У Дніпрі для ветеранів АТО організували безкоштовні ІТ-курси

У Дніпрі організували безкоштовні курси ІТ для ветеранів Антитерористичної операції. Опановують нову професію 16 бійців.

Загалом курси триватимуть протягом пів року. У такий спосіб в облдержадміністрації розраховують допомогти ветеранам знайти себе в цивільній професії.

Протягом половини року колишні бійці навчатимуться тестувати комп’ютерні програми. У Дніпровській ОДА відзначають, що нині тестувальник програмного забезпечення – доволі затребувана професія на ринку праці.

Професію тестувальника програм бійці опановуватимуть у дніпровській комп’ютерній академії “ШАГ”. Заняття триватимуть по три години двічі на тиждень.

Увесь курс складається з трьох блоків. Почнемо з основ системного адміністрування, потім перейдемо до програмування, а опісля – до тестування. Акцент робитимемо на практичних навичках,
– розповів викладач Станіслав Кузнецов.

На курсах хлопців навчать самостійно встановлювати сервери, проводити ручне й автоматичне тестування, шукати помилки та недоліки в нових базах даних і мовах програмування.

“Я військовий зв’язківець, тож ІТ-сфера мені близька. Вирішив спробувати себе в програмному тестуванні, навчитися новому. Ба більше, курси недалеко від місця служби, і час зручний”, – розповів учасник курсу Сергій Гізатулін.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com