У Дніпрі на місці промзони збудують квартал “Сан-Франциско” (ФОТО) – Дніро News

У Дніпрі на місці промзони збудують квартал “Сан-Франциско” (ФОТО)

У Дніпрі на місці промзони збудують квар…

У Днпрі під час містобудівної ради стало відомо, що разом з житловим комплексом із терасами на проспекті Яворницького, в іншому районі з’явиться так званий зелений квартал, який вже нарікли “дніпровським Сан-Франциско”.

Проект нового кварталу охоплює величезну територію 6,1 га, в районі вул. Столетова, частково зайняту промзоною метизного заводу. Цей майданчик розташований на лівому березі, між лініями залізниці та віадуком через неї та територією майбутнього Технопарку, передає Depo.Дніпро з посиланням на Gorod.dp.ua.

Квартал "Сан-Франциско" у Дніпрі

Освоювати територію планують у три етапи. На першому планують звести шість секцій 9-поверхових житлових будинків. Друга черга передбачає створення для всього комплексу стилобатної частини, в якій розмістяться торгові та громадські центри для всього комплексу та на яку буде впорядкований та озеленений заїзд по широкому пандусу. 

Третя черга передбачає розвиток забудови та благоустрою у глибині майданчика, по вул. Столетова. Планується три висотні житлові будівлі. Загалом новий мікрорайон буде розрахований на 4200 мешканців.

Читайте також: Як забудовники розбивають Дніпро на елітні островки

Нагадаємо, у Дніпрі зведуть житловий район на півострові на Перемозі.

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com