У Дніпрі та області завершується період дешевої картоплі: коли зміняться ціни – Дніро News

У Дніпрі та області завершується період дешевої картоплі: коли зміняться ціни

На внутрішньому українському ринку завершується період дешевої картоплі. Ціни на найпопулярніший овоч у меню споживачів зміняться вже до кінця листопада 2021 року.

Фермери закінчують розпродувати картоплю, яка не підходить для тривалого зберігання. Поступово рівень пропозиції коренеплодів стабілізується, а водночас розпочнеться процес підвищення цін на картоплю.

За словами голови насіннєвої компанії “Агріко Україна” Миколи Гордійчука, до кінця листопада 2021 року вартість картоплі на ринку країни зміниться у бік підвищення. За словами експерта, цього року в Україні у всіх регіонах були проблеми з вирощуванням картоплі. Поки Південь заливало дощами, Північ страждала від посухи.

“Південь досі щедро поливає дощами, тому тут на посівах картоплі були проблеми із хворобами. Багато уражених бульб, грибні хвороби та бактеріози. Після викопування вони швидко псуються, тому фермери намагаються швидко збути не кондиційний товар і, відповідно, скидають ціну”, – зазначив Микола Гордійчук.

Спекотна та посушлива погода у північних областях не дала можливості виробникам виростити якісний урожай картоплі. Бульбам катастрофічно не вистачало вологи, тому вони не встигли зрости до закінчення сезону вегетації.

Непогані врожаї картоплі 2021 року вдалося виростити аграріям Західної України, але цього мало, щоб забезпечити всю країну картоплею до збирання нового врожаю.

Найближчим часом фермери проведуть оцінку кількості картоплі, яка закладена на тривале зберігання, якої її якості та на скільки її вистачить для покриття попиту в Україні до майбутнього сезону. Після цього виробники зможуть визначитись із ціною. Микола Гордійчук упевнений, що наприкінці листопада – на початку грудня поточного року вартість картоплі зростатиме.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com