У Дніпрі відновлює роботу табір “Золотий вік” для людей елегантного віку – Дніро News

У Дніпрі відновлює роботу табір “Золотий вік” для людей елегантного віку

У Дніпрі розпочалась реєстрація у безкоштовний табір для людей елегантного віку. Проект дозволяє всім охочим дніпрянам від 55 років відпочити, оздоровитися, знайти нових друзів та гарно провести час. 

Безкоштовний муніципальний табір для літніх людей «Золотий вік» розпочав новий сезон. 4 січня розпочалась реєстрація на першу зміну, яка почнеться вже 17 січня.

На відпочивачильники чекають приблизно 15 різних локацій.

Денис Чепур, заступник директора комунального підприємства «Оздоровлення та відпочинок»: “Це і розважальні локації, це різноманітні гуртки, такі як творчі гуртки – петриківський розпис, вироби з паперу та інші. Це різноманітні спортивні локації, такі як скандинавська хода, дихальна гімнастика, йога. Також на території закладу створений спортивний майданчик доволі великий. Також на території закладу працює салон краси з перукарями, з майстром манікюру. Та до послуг наших відпочиваючих – послуги масажистів”.

Минулоріч через карантинні обмеження табір відвідали 7100 відпочивальників. У цьому році цифру планують збільшити.

Денис Чепур, заступник директора комунального підприємства «Оздоровлення та відпочинок»: “Реєстраційний відділ розташований за адресою: Дмитра Яворницького, 64 В. Гаряча лінія, яка працює з восьмої ранку до шостої вечора – 067 – 550 -06-70.  На всі запитання наших відпочиваючих за цим телефоном вони зможуть отримати відповіді”.

“Золотий вік” – не єдина можливість дозвілля для людей елегантного віку. У Дніпрі також функціонує «Університет третього віку». Проект дає можливість безкоштовно навчатися, піклуватися про своє здоров‘я і забути про самотність.

Вікторія Дерець, головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування Дніпровської міськради: “Ми організовуємо показові виступи та відкриті тренування у парках, скверах. Тобто ми запрошуємо, вивішуємо афіші, запрошуємо звичайних слухачів та перехожих просто помилуватися такими виступами від наших слухачів. Але найчастіше – це є саме така порада від подруги, я би це так назвала, тому що наші учасники рекомендують долучитися до лав наших слухачів саме своїм знайомим та подругам. І приходять такими вже великими компаніями”.

Учасники університету своїх емоцій від заходів не приховують.

Ольга Бабіч, студентка Університету третього віку: “Ну, песни, вот это движение, вот это танцы, всё бесподобно. Слушайте, таких профессионалов я не помню в Днепре. Ну правда, очень эмоционально”.

Тетяна Край, студентка Університету третього віку: “Всё то, что мы тут делаем, это идёт не только на нашу пользу, но это мы отдыхаем душевно. Ну и, конечно, хотелось бы поблагодарить. Вот это мы за 6 занятий сделали вот такие коробочки, теперь мы будем их вот так вот украшать”.

Слідкувати за заходами університету можна на офіційному сайті. Реєстрація у табір « Золотий вік» на наступні зміни наразі триває.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com