У Дніпрі відновили підземне будівництво станції метро – Дніро News

У Дніпрі відновили підземне будівництво станції метро

У Дніпрі відновили підземне будівництво…

У метро Дніпра після паузи, пов’язаної із отриманням дозволів, були відновлені роботи з підземного будівництва станції метро “Театральна”. Зараз підземні роботи із застосуванням вибухівки та гідромолотів тривають у шахтному стволі № 1, №15-біс, №13. 

Як повідомив блогер Артем Костюк, за 6 днів, станом на 14 лютого 2022 року, було пройдено 105 метрів тунелів метро, передає Depo.Дніпро.

На станції “Театральна” були відновлені підземні роботи. Проходка ведеться у приміщенні понижаючої підстанції та технічних приміщеннях. На поверхні станції триває монтаж металоконструкцій

У шахтному стовбурі №1 на розі проспекту Яворницького і вулиці Столярова загалом змонтовано 290 метрі постійного кріплення тунелів. За 6 днів 60 метрів тунелів були приведені до остаточного вигляду.

У шахтному стовбурі №13, який знаходиться неподалік від міськради, ведеться проходка тунелів:

 • У першому тунелі до станції “Центральна” було пройдено 5 метрів. Довжина тунелю складає 84 метри. До межі станції залишилося пройти 254 метри.
 • У другому тунелі до станції “Центральна” було пройдено 10 метрів породи. Довжина тунелю складає 123 метри. До межі станції залишилося пройти 215 метрів.
 • У першому тунелі до станції “Театральна” було пройдено 21 метр породи. Довжина тунелю складає 154 метри. Залишилося – 200 метрів.
 • У другому тунелі до станції “Театральна” було пройдено 18 метрів породи. Довжина тунелю складає 148 метрів. Залишилося – 189 метрів.

У стовбурі №15-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Вінниченка за допомогою вибухівки було пройдено 51 метр тунелів метро:

 • У першому тунелі у бік станції “Центральна” було пройдено 19 метрів породи. Довжина тунелю складає 598 метрів. Залишилося – 331 метр.
 • У другому тунелі у бік станції “Центральна”  було пройдено 18 метрів. Довжина тунелю складає 563 метри. Залишилося – 314 метрів.
 • У першому тунелі у бік станції “Музейна” було пройдено 14 метрів. Довжина тунелю складає 321 метр. Залишилося – 43 метри.
 • У другому тунелі у бік станції “Музейна” роботи не велися. Довжина тунелю складає 364 метри. Залишилося – 5 метрів.

На станції “Музейна” роботи не велися. Триває процес узгодження проектної документації.

З початку розробки станції вдалося збудувати:

 • Лівий пілот-тунель: 145 м – до західної межі станції 96 м.
 • Правий пілот-тунель: 125 м – до західної межі станції 116 м.
 • Центральний станційний тунель: 71 м

Довжина всього станційного комплексу “Музейної “складає 241 метр, з них платформена частина – 109,4 метри, технічні приміщення – 131,6.
Нагадаємо, що за минулий звітній період у метро Дніпра, станом на 8 лютого, вдалося пройти 164 метри тунелів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com