У Дніпрі запрацював онлайн сервіс, в якому можна відстежувати рух маршруток і електротранспорту – Дніро News

У Дніпрі запрацював онлайн сервіс, в якому можна відстежувати рух маршруток і електротранспорту

У Дніпрі запрацював онлайн сервіс, в яко…

У Дніпрі запрацював застосунок”D-Transport”, в якому можна бачити точний рух всього громадського транспорту міста – від маршруток до метро.

Як повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради, сервіс запущений для якісного моніторингу руху пасажирського транспорту, а раніше пасажири міста користувалися загальноукраїнськими сервісами, передає Depo.Дніпро.

“Якість GPS-трекерів в Україні різна, більшість сервісів “узагальнювала” інформацію, а от міський застосунок передаватиме все максимально точно, адже отримуватиме інформацію з єдиного оперативно-диспетчерського центру, до якого надається інформація про рух 35 маршрутів електротранспорту (14 трамваїв, 21 тролейбус), 99 автобусних маршрутів”, – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

При цьому у міськраді Дніпра підготували інструкцію, як саме користуватися додатком. Її ромістили на офіційному сайті КП “Дніпровський електротранспорт”. Сам додаток безкоштовний і не містить реклами.

Завантажується серввіс через Google Play Store та App Store.

Нагадаємо, у Дніпрі популярна маршрутка скоротить години роботи через зимовий час і карантин.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com