У Дніпрі завершують будівництво обрізаної об’їзної дороги “Південний обхід” – Дніро News

У Дніпрі завершують будівництво обрізаної об’їзної дороги “Південний обхід”

У Дніпрі завершують будівництво обрізано…

У Дніпрі цілодобово ведуться роботи з будівництва об’їзної дороги “Південний обхід”, яка зв’яже Криворізьку трасу із Південним мостом Дніпра.

За повідомленням голови служби автомобільних доріг України в Дніпропетровській області Олександра Коломійцева, до завершення будівництва залишилося кілька днів, передає Depo.Дніпро.

Будівництво об’їзної дороги Дніпра “Південний обхід” завершиться на двох чергах. Дорога вестиме від Криворізького шосе до Південного мосту.

“Роботи тривають. Залишилось личині дні до того часу, коли ми викреслимо з мапи Дніпропетровщини довгобуд, якій багато хто обіцяв добудувати”, – пише Коломійцев.

Після завершення робіт об’їзна дорога вестиме на вузьку вулицю Гаванську. Для виїзду на траси автомобілям буде необхідно рухатися вузькими вулицями житлового масиву Придніпровськ та Ігрень.

Дорогу почали будувати за часів Януковича, але не завершили через брак фінансування. Початковим проектом вантажний транспорт мав виводитися з міста на Маріупольску трасу через третю чергу будівництва дороги.

Нагадаємо, що на об’їзну дорогу дають гарантію в 5 років.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com