У Кривому Розі виявили розтрату 27 млрд гривень з бюджету: Вілкул подав заяву до правоохоронних органів – Дніро News

У Кривому Розі виявили розтрату 27 млрд гривень з бюджету: Вілкул подав заяву до правоохоронних органів

У Кривому Розі виявили розтрату 27 млрд…

Державна аудиторська служба України з травня 2021 року проводила перевірки виконкому міськради Кривого Рогу й бюджетних витрат за період з 2018 по 2021 роки. Було виявлено недоліків та порушень на суму понад 27 млрд гривень

За повідомленням Східного офісу Держадутислужби, проводилася ревізія бюджету Кривого Рогу в Департаменті фінансів виконкому, комунальному підприємстві теплових мереж “Криворіжтепломережа”, Департаменті освіти і науки, Управлінні капітального будівництва, Департаменті розвитку інфраструктури міста, Виконавчому комітеті Криворізької міської ради, Управління охорони здоров’я, передає Depo.Дніпро.

Безпосередньо у бюджеті міста та підконтрольних міськраді комунальних підприємствах виявили втрати на понад 3,3 млрд гривень.

За результатами перевірки стану виконання доходної частини бюджету міста  встановлено порушень та недоліків, які призвели до недоотримання доходів,  безповоротної втрати коштів, упущених вигод, виявлено додаткових резервів на загальну суму 13 млрд грн.

За повідомленням управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, виконувач обов’язки міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул заявив, що заява Держаудитслужби є брехнею й подав заяву до правоохоронних органів.

За словами Вілкула, перевірки були політично вмотивовані й у місто прислали “зондер-команду” із завданням сфальсифікувати результати.

Нагадаємо, що нещодавно фіскали обшукували виконком міськради Кривого Рогу.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com