У США у 17-й раз запустили ракету з двигуном, який виготовили на космічному підприємстві Дніпра (ВІДЕО) – Дніро News

У США у 17-й раз запустили ракету з двигуном, який виготовили на космічному підприємстві Дніпра (ВІДЕО)

У США у 17-й раз запустили ракету з двиг…

У США з космодрому “Воллопс” запустили ракету “Антарес”. Вона використовує двигуни-носії, які виготовляють на Південмаші у Дніпрі. Не всі дніпровські космічні програми такі успішні – так, нещодавно бізнесмен із Дніпра продав свою частку компанії Firefly Aerospace під тиском уряду США. Компанія співпрацює з військовими США та здійснювала запуск своєї першої ракети-носія з військової бази.

Запуск стався 19 лютого, о 19:39 у штаті Вірджинія, передає Depo.Дніпро з посиланням на Youtube-канал NASA.

Ракета доставить на Міжнародну космічну станцію понад 3,7 тонни корисного вантажу – запаси, інструменти для досліджень та апаратуру. Це вже 17 місія “Антареса”.

Запуск ракети можна побачити на запису. NASA також вели пряму трансляцію запуску:

Нагадаємо, виготовлені в Дніпрі супутники серії “Січ” згуртувалися на орбіті Землі. Супутник, виготовлений у Дніпрі підприємством Конструкторське бюро “Південне”, нещодавно виведений на орбіту, накопичив енергію та вийшов на зв’язок. Супутник Січ-2-30 використовуватиметься як у цивільній сфері, так і для забезпечення безпеки України. Через два тижні після запуску виявилось, що супутник залишився на орбіті без енергії. Згодом КБ “Південне” заявило про поновлення льотних випробувань супутника.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com