Верховний суд скасував тарифи на паркування у Дніпрі – Дніро News

Верховний суд скасував тарифи на паркування у Дніпрі

Верховний суд скасував тарифи на паркува…

Верховний суд скасував рішення міськради, яким у вересні 2020 року був ухвалений тимчасовий тариф в 10 гривень за годину на послуги паркування на платних майданчиках для паркування.

Як пише у Facebook адвокат Василь Підлужний, суд підтримав рішення Третього апеляційного адміністративного суду, яким було скасовано рішення міськради, передає Depo.Дніпро.

За словами адвоката, вони вже планують оскарження нового рішення міськради щодо запровадження нових тарифів на паркування, ухвалених у червні 2021 року.

Нагадаємо, що суд скасовував це рішення міськради у квітні 2021 року, але рішення суду було оскаржене. Перед виборами у 2020 році у Дніпрі суд скасував базове рішення виконкому міськради, яким встановлюється тариф на парковку у місті. У міськраді розповіли, навіщо запровадили плату за паркування у центрі Дніпра й запровадили тимчасовий тариф. До виборів плата за парковку у місті не стягувалася. Однак, після виборів у Дніпрі почали штрафувати водіїв за неоплачену парковку. У червні 2021 року міськрада ухвалила нові тарифи на послуги паркування.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com