У Дніпрі розпочали ремонт доріг на вул. Панаса Мирного. Дорожники лагодять дорожнє покриття, яке перебуває у критичному стані. Це не перший випадок, пов’язаний із дорогами Дніпра – так, нещодавно в центрі Дніпра знову провалився асфальт. Це вже не перший випадок, коли саме в цьому районі відбувається зсув.
Початок робіт пов’язаний із покращенням погоди, передає Depo.Дніпро з посиланням на сторінку Адміністрації Новокодацького району м. Дніпра у Facebook.
Поки на вулиці тепло та сухо, працівники можуть займатися фрезеруванням та укладанням нового покриття.
Коли вони закінчать роботи, у повідомленні не вказують.
Нагадаємо, у Дніпрі популярний кінотеатр перетворять на торговий центр. Це не перший випадок, коли у Дніпрі на місці кінотеатрів будують житлові будинки чи ТРЦ.