Закликав здати Кривий Ріг окупантам: Генпрокуратура оголосила підозру Царьову – Дніро News

Закликав здати Кривий Ріг окупантам: Генпрокуратура оголосила підозру Царьову

Закликав здати Кривий Ріг окупантам: Ген…

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова повідомила, що колишньому регіоналу і зраднику Олегу Царьову, який нещодавно з’явився на Київщині, оголошено підозру. Зокрема, він пропонував голови військової алміністрації Кривого Рогу Олександру Вілкулу здати Кривий Ріг окупантам.

“Царьов неодноразово пропагував проти інтересів держави, депутатом якої працював. Для Царьова війна в Україні – саме те. Для нього українські людські життя нічого не варті. Нещодавно Царьов звернувся до Олександра Вілкула і запропонував йому здати український Кривий Ріг агресору, в результаті чого був вимушений придбати квиток на російський туристичний лайнер, який прямує за традиційним маршрутом”, – написала Венедиктова у Facebook.

За її словами, Царьов віднині є підозрюваним у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 та ч. 1 ст. 111-1 КК України – заклики до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також до підтримки рішень та дій держави-агресора і її збройних формувань, до співпраці з державою-агресором і її збройними формуваннями.

Пост Венедиктової про Царьова

Нагадаємо, Вілкул розповів про дві спроби окупантів пробитися до Кривого Рогу.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com