Біткоїн знову оновив історичний максимум, сягнувши позначки в 38,4 тис.дол. – Дніро News

Біткоїн знову оновив історичний максимум, сягнувши позначки в 38,4 тис.дол.

Протягом 24 годин вартість криптовалюти підскочила на 12,49%

Вартість біткоїна 14 січня оновила історичний максимум, сягнувши позначки в 38,4 тис. дол. Про це свідчать дані торгів на криптовалютній біржі Coindesk.

Так, згідно із даними сайту, одна одиниця криптовалюти на цю мить коштує 38,4 тис. дол., що є найвищою ціною за весь час існування біткоїна. Протягом останніх 24 годин вартість криптовалюти підскочила на 12,49%. 

Додамо, що курс цієї цифрової валюти на інших майданчиках може відрізнятися, оскільки немає централізованої системи електронних торгів біткоїна.

Зазначимо, що на початку року вартість цієї криптовалюти становила близько 8 тис. дол., потім у березні, під час першої хвилі пандемії коронавірусної хвороби, вона опустилася до позначки в менше 4 тис. дол. Згодом почалося поступове зростання курсу цієї криптовалюти. Так, у листопаді його курс уперше за три роки перевищив позначку в 18 тис. дол., а вже 16 грудня вперше в історії перетнув поріг у 20 тис. дол. 27 грудня на торговому майданчику Coindesk вартість біткоїна перевищила позначку в 27 тис. дол.

Біткоїн – це електронна криптовалюта, яка використовується для обміну на товари або послуги в продавців, котрі згодні її приймати. Її було створено в 2008 році анонімним математиком або групою математиків.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com