Чому стало важко отримати субсидію? – Дніро News

Чому стало важко отримати субсидію?

Заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко пояснив, чому в Україні скорочується кількість субсидіантів.

Жителі багатьох регіонів стали скаржитися на те, що їм відмовляють у субсидіях, причому навіть у тому випадку, якщо за останній рік фінансовий стан не змінився.

Музиченко пояснив, що зараз усі субсидіанти ретельно перевіряються. Зокрема, у субсидії відмовлять у тому випадку, якщо людина володіє двома та більше житловими приміщеннями у власності. Крім того, право на субсидію позбавляються громадяни, які мають на рахунок на рахунках понад 100 000 гривень. Чиновник підкреслив, що раніше такі накопичення ніхто не перевіряв, але зараз за цим суворо стежать. Крім того, субсидії не будуть оформлені тим, хто протягом останнього року зробив велику купівлю вартістю 50 000 гривень і вище.

У результаті з двох з половиною мільйонів заявників у поточному році 200 000 позбулися пільг від держави. «Але це не означає, що вони втратили право на субсидію, адже ситуація може змінюватись. Адже життєві обставини можуть змінитись, причому як в один, так і в інший бік», – пояснює чиновник. За його словами, якщо, наприклад, ще місяць тому сім’я не могла оформити субсидії, але зараз її фінансове становище змінилося, вона може написати заяву.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com