Екс-міністр економіки заявив про необхідність «друкувати гроші» | Дніро News

Екс-міністр економіки заявив про необхідність «друкувати гроші»

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Мілованов заявив про необхідність емісії коштів для надання фінансування підприємствам на час пандемії коронавірусу.

«Я зараз скажу те, що більшість економістів, які мене знають, будуть вважати неправильним і непопулярним … Я вважаю, що … потрібно закривати бізнес і надавати їм фінансування. Фінансування у нас не вистачає зараз. По суті, це друк грошей», – заявив екс-міністр економіки в ефірі «Свободи слова». Він порадив подивитися на приклад урядів країн світу, зокрема США. «Так – зовсім інша ситуація, набагато сильніші інституції. Але подивіться на всі країни – вони несуть величезні бюджетні дефіцити. Чому? Тому що вони підтримують економіку саме зараз», – заявив Мілованов.

На його думку, введення жорсткого карантину на невеликий період і фінансова підтримка бізнесам, які будуть закриті, врятує ситуацію з поширенням коронавірусу.

«Все одно доведеться підтримувати економіку пізніше. І ще більше людей перехворіє. Тобто я за радикальний карантин зараз і за радикальну підтримку. Але короткостроково, точково для того, щоб повернути до нормальної ситуації », – резюмував Милованов.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях