Експерти про порядок України і США: титанова галузь, газ і ініціатива трьох морів – Дніро News

Експерти про порядок України і США: титанова галузь, газ і ініціатива трьох морів

Американо-українські відносини мають свою «стелю», вище якої ми ніколи не стрибнемо. Якою має бути порядок України і США?

Експерти пропонують ідеї на найближчі 4 роки:

1. Титанова галузь. Ми маємо значні запаси титану, який використовує американська промисловість, імпортуючи його в основному з РФ.

2. Газ і нафта. Включення України в регіональні проекти з постачання нафти з Центральної Азії, Кавказу і Каспію в Європу через трубопровід «Одеса-Броди», а також залучення американців до видобутку і розвідки природного газу в Україні.

3. Продовольство. Ми займаємо серйозні позиції на ринку зерна, разом з Канадою і США, і можна продумати варіанти створення спільних платформ з регулювання світових цін на зерно.

4. Кібербезпека. Україна може надати полігони для випробувань нових технологій нападу і відбиття атак в кіберпросторі. Можливості, потенціал і кадри у нас є + для нас це актуально з урахуванням війни.

5. Молдова і Білорусь. Ми можемо стати посередниками для США та ЄС в прагматичному діалозі з Білоруссю. Не всі мости поки що спалені в наших відносинах з Мінськом. Посередництво буде необхідно Білорусі у будь-якому разі під час транзиту влади, який проведе Олександр Лукашенко до 2022 року. А Молдова і Придністров’я – це напрямок, де ми можемо реально допомогти тій чи іншій стороні і включитися в регіональні процеси.

6. Ініціатива трьох морів. Переговори про участь України в регіональному проекті «Трьох морів» посилить наші зв’язки з союзниками США в Східній Європі.

Разом з тим, експерти відзначають, що відносини України і Сполучених Штатів Америки мають «стелю», вище якої неможливо стрибнути. З огляду на провалювання Штатів у внутрішній політиці, робити основну і головну ставку лише на американський напрямок не варто, все одно у топ пріоритети їх зовнішньої політики Україна в найближчі роки не потрапить.ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com