Геращенко пропонує підвищити зарплату співробітникам поліції | Дніро News

Геращенко пропонує підвищити зарплату співробітникам поліції

За словами заступника голови МВС, в правоохоронній структурі існує невідповідність заробітної плати поліцейського і його навантаження

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко запропонував підвищити заробітну плату співробітникам поліції. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Геращенко впевнений, що заробітна плата поліцейських не відповідає навантаженню.

“У нас є певна невідповідність зарплати слідчого в 12-14 тисяч гривень з навантаженням, яке на нього йде з тим, що не можемо довго утримувати на роботі людей, які працюють по 14 000 гривень і повинні розплутувати дуже складні схеми за участю злочинців, яких захищають адвокати, які заробляють сотні тисяч гривень на місяць. Тому є певна ситуація, що потрібно підвищувати рівень зарплати поліцейським”, – сказав він.

Нагадаємо, у 2021 році в Україні хочуть підвищити зарплату медикам. Передбачається, що заробітна плата українських медиків зросте як мінімум в 2,5 рази.

Крім того, повідомлялося, що Кабінет Міністрів підготував проект постанови, якою має бути скасовано заплановане в цьому році підвищення зарпл ат вчителям і вченим.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com