Кабмін схвалив підвищення зарплат для медиків з 1 вересня | Дніро News

Кабмін схвалив підвищення зарплат для медиків з 1 вересня

Доплата для середнього медичного персоналу буде становити 2360 грн

Зарплати українських медиків планують підвищити з 1 вересня. Таке рішення ухвалили міністри під час позачергового засідання уряду, яке транслювали в ефірі “112 Україна”.

Таким чином планується підвищення зарплати медиків у розмірі від 25% мінімальної заробітної плати до 70% посадового окладу, залежно від посади. 

“Проектом акту пропонується встановити, починаючи з 1 вересня 2020 року, доплати до заробітної плати забезпечення життєдіяльності населення медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я. Лікарям у розмірі 70% від посадового окладу, визначеного за 14 тарифним розрядом єдиної тарифної сітки, фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей – у розмірі 50% мінімальної заробітної плати. Молодшим медичним сестрам у розмірі 25% мінімальної заробітної плати”, – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в цьому році видатки на зарплати всім медикам сумарно збільшать майже на 8 млрд грн. Доплата до середнього медичного персоналу буде становити 2360 грн, а молодшим медичним сестрам – 1180 грн.

Раніше повідомлялося, Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення Міністерству охорони здоров’я 141 млн грн на забезпечення професійного розвитку медспеціалістів.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com