Кабмін зафіксував ціну на газ для населення не вище за 6,99 грн за куб. м – Дніро News

Кабмін зафіксував ціну на газ для населення не вище за 6,99 грн за куб. м

Зазначена ціна діятиме на період карантину або до кінця опалювального сезону

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів вирішив зафіксувати ціну на газ для населення не вище за 6,99 грн за куб. м. Про це прем’єр заявив в ефірі “Сніданок з 1+1 ” .

При цьому Шмигаль зазначив, що уряд розробить “ручний газовий продукт” з фіксованою ціною для споживачів на рік.

“Уряд вирішив зафіксувати верхню межу ціни газу не вище за 6,99 грн за куб. м. Це ринок, це ціна газу на ринку, але верхня межа не може перевищувати цієї цифри”, – сказав він.

Також Шмигаль додав, що зазначена ціна діятиме на період карантину або до кінця опалювального сезону, тобто як мінімум до квітня. Потім уряд заново проаналізує ситуацію.

За словами прем’єра, ціна на газ може впасти, і тоді уряд зніме обмеження.

Річний газовий продукт своєю чергою захистить громадян від непередбаченого зростання ціни, сказав Шмигаль.

Він пояснив, що “Нафтогаз” та інші постачальники газу вирахують ціну своїх річних продуктів і запропонують українцям фіксовану ціну.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року “Нафтогаз” підвищив ціну на газ для населення на 14,06%, або на 89 коп. У компанії зазначили, що зміни цін на газ у січні обумовлено в першу чергу сезонним фактором і збільшенням оптової ціни на блакитне паливо.

У середу, 13 січня, на нараді з енергетики було ухвалено рішення щодо встановлення ціни на газ нижче за ринкову. Це означає зменшення сум у платіжках людей на понад 30%. За словами виконувача обов’язків міністра енергетики Юрія Вітренка, це рішення має бути впроваджено й повністю запрацювати вже з лютого.

Водночас НАК “Нафтогаз” заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за ціною 6,99 грн/куб. м до кінця опалювального сезону. Газопостачальна компанія готова в рамках тарифного плану “Місячний” забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону. Для клієнтів, які оформили тарифний план “Літній”, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м згідно з умовами договорів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com