Мінекономіки оприлюднить нову редакцію законопроекту про перевірку інвестицій – Дніро News

Мінекономіки оприлюднить нову редакцію законопроекту про перевірку інвестицій

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднить нову редакцію законопроекту про перевірку (скринінг) інвестицій в оборонно-промисловому комплексі (ОПК) та інфраструктурі, повідомила заступник міністра Світлана Панаіотіді.

“Ми переймаємо досвід наших міжнародних партнерів, як у них працює скринінг і міжвідомча кооперація під час ухвалення рішень. Але глобально ідея така: якщо ми відкриваємо ринок для партнерства, потрібно розуміти: це не фінансування з країни-агресора або із заборонених територій. Це дасть змогу уникнути порушень міжнародних зобов’язань”, – пояснила Панаіотіді в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Як зазначила заступник міністра, перша редакція законопроекту стосувалася інвестицій в інфраструктуру, після чого його допрацювали і додали блок безпеки як основний фокус. До другої редакції, яку міністерство також оприлюднило для обговорення, надійшло декілька коментарів.

“Є дуже змістовні. Будемо допрацьовувати і вже нову редакцію обговорювати”, – пояснила Панаіотіді.

“Головна мета – виписати все так, щоб у нас була можливість проконтролювати на випередження. З іншого боку, це деяка гарантія для інвестора з точки зору неможливості інвестицію визнати загрозливою”, – додала вона.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com