На розвиток регіональних аеропортів у 2021 році виділять 2,4 млрд грн, – Криклій | Дніро News

На розвиток регіональних аеропортів у 2021 році виділять 2,4 млрд грн, – Криклій

Щороку міністерство планує модернізовувати по 5-6 аеропортів

На розвиток регіональних аеропортів у 2021 році з державного бюджету виділять 2,4 млрд грн. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій. 

“Схвалений бюджет на 2021 рік дозволить нам продовжити модернізацію регіональних аеропортів наступного року. З 2,4 млрд грн загальних коштів 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці. Крім цього, ще 30 млн грн виділено на проектування нового летовища на Закарпатті”, – сказав Владислав Криклій.

За його даними, у Дніпрі завершується підготовчий етап робіт вартістю 12 млн грн. Там буде нова злітно-посадкова смуга, виконано геодезичні вишукування, розроблено траншеї під електромережі та спецзв’язок. До кінця року там буде завершено оцінку впливу об’єкта на довкілля. У місті вже будують новий термінал з піковою пропускною здатністю до 1000 пасажирів на годину. 

Водночас у Херсоні та Вінниці планують провести реконструкцію злітно-посадкової смуги, у Рівному – руліжної доріжки та перону, встановити світлосигнальне та радіотехнічне обладнання, встановити огородження  відповідно до вимог авіабезпеки.

“В Одесі плануємо розпочати 3-тю чергу будівництва. Сьогодні визначаємося з джерелами фінансування. Наша стратегія передбачає роботи з модернізації 5-6 аеропортів щорічно залежно від обсягів фінансування. Тому в планах на 2022-й – Чернівці, Суми, Полтава і Черкаси. Так, щоб за декілька років більшість регіональних аеропортів в Україні працювали”, – сказав Владислав Криклій.

Нагадаємо, Мінінфраструктури розпочало перший етап проектування нового аеропорту на Закарпатті. 


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com