“Нафтогаз” із січня підвищить ціну на газ для населення на 14,06% | Дніро News

“Нафтогаз” із січня підвищить ціну на газ для населення на 14,06%

Відтак у січні ціна на газ становитиме 7,22 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)

З 1 січня 2021 року “Нафтогаз” підвищить ціну на газ для населення на 14,06%, або на 89 копійок. Про це повідомила прес-служба “Нафтогазу”.

“Ціна на природний газ у січні для населення в рамках тарифу “Місячний” становить 7,22 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Зазначимо, що ціна на блакитне паливо від газопостачальної компанії “Нафтогаз України” у січні традиційно лишається нижчою за середньоринкову”, – йдеться у повідомленні.

Відтак у січні ціна на газ становитиме 7,22 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). 

У компанії зазначили, що зміни цін на газ у січні обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо.

У грудні газопостачальна компанія “Нафтогаз України” залишила ціну на газ для населення на рівні листопада – 6,33 грн за куб. м.

Нагадаємо, 1 грудня повідомлялося, що у на кінець жовтня 2020 р. заборгованість громадян щодо сплати за постачання та розподіл природного газу становила 22,4 млрд, за постачання теплової енергії та гарячої води – 16,7 млрд, за централізоване водопостачання та водовідведення – 5,7 млрд, за управління багатоквартирним будинком – 5,1 млрд, за постачання та розподіл електричної енергії – 5,1 млрд, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 1,1 млрд грн. У загальній сумі це 56,1 млрд грн.

З 1 серпня в Україні відкрився ринок природного газу для побутових споживачів, які дістали можливість самостійно вибирати собі постачальника газу. Також завершився термін дії публічних спеціальних зобов’язань (ПСО) держкомпанії НАК “Нафтогаз України”. 


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com